SANATORIUM "MUSZYNA"od 3.o5.

Rehabilitacja narządu ruchu. Sanatoryjne leczenie chorób stawów, kręgosłupa, ograniczenia ruchowe, stany pourazowe stawów i kości.
ZIBI
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 15 kwie 2011 20:38

SANATORIUM "MUSZYNA"od 3.o5.

Post autor: ZIBI »

Witam;Ponawiam prośbę o opinie na temat synatorium "MUSZYNA" w Muszynie jeśli ktoś tam był to proszę coś napisać.Jeśli jedzie ktoś z Zabrza lub okolicy to mam wolne miejsce w samochodzie wyj.3.05.w godz.porannych.
barba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 271
Na forum od: 13 gru 2011 17:27
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 16

Re: SANATORIUM "MUSZYNA"od 3.o5.

Post autor: barba »

Witam:) byłam w Muszynie i nie narzekam :P Szkoda ze miasteczko bardzo małe,ale w maju bedzie gdzie chodzić na spacerki i zabawić się też jest gdzie.(oczywiście jesli lubisz) zabiegi na miejscu ,w najwazniejsz bedziesz w pięknym miesiącu.Miłego towarzystwa i owocnej rehabilitacji ;)
barba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 271
Na forum od: 13 gru 2011 17:27
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 16

Re: SANATORIUM "MUSZYNA"od 3.o5.

Post autor: barba »

sorki za błedy :lol: za szybko pisałam ;)
Awatar użytkownika
Narewka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 933
Na forum od: 19 wrz 2011 19:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 33

Re: SANATORIUM "MUSZYNA"od 3.o5.

Post autor: Narewka »

to już chyba było...
Wyjazd do sanatorium Muszyna był w maju,ale roku zeszłego..
Szkoda,że po powrotach mało kto chce podzielić się swymi odczuciami.Zawsze pełno jest pytań,jak jest?,a potem cisza.Szkoda.
Ja swoje wrażenia opisałam,może to komuś się przydało.
sewa
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 69
Na forum od: 22 lip 2011 19:38

Re: SANATORIUM "MUSZYNA"od 3.o5.

Post autor: sewa »

Byłam W Muszynie w maju 2009r.Było to moje najlepsze sanatorium a byłam już w ,,,nastu.Jedzenia trochę mało ale za to bardzo smaczne i dobrze doprawione. Obsługa bardzo bardzo uprzejma[chyba duże bezrobocie w okolicy].Sanatorium w rękach prywatnych,pokoje czyściutkie,telewizor płatny[kto chce ten dostaje kabel antenowy].Pościel i ręczniki wymieniane na żądanie.Basen typowo do gimnastyki[trochę do pływania mały.]Na tańce do Rybaczówki a na pstrąga do knajpki za mostem w lewo przed torami kolejowymi[zapomniałam nazwy knajpy ale pstrąg wspaniały i nie drogi]Zabiegi wszystkie na miejscu,można korzystać ze spacerów z kijkami.Ja byłam samochodem to warto pojechać na Jaworzyne i na Wierchomle.[Przepiękne widoki] życzę tylko miłego towarzystwa .ps można korzystać z wycieczek organizowanych przez Muszyne do Słowacji i na Węgry
ODPOWIEDZ