KOŁOBRZEG
: 31 sie 2014 21:56
Witam, wyjeżdżam z Białegostoku 27.11.2014r. do Perły Bałtyku w Kołobrzegu. Jadę samochodem. Czy ktoś się wybiera w tym terminie? A może znajdzie się ktoś chętny do wspólnej podróży?
Forum kuracjuszy, wyraź opinie o sanatoriach, poznaj opinie innych kuracjuszy nawiąż znajomość. Planujesz wyjazd do sanatorium, wysyłasz tam dziecko? Sprawdź informacje na temat swojego uzdrowiska. Porozmawiaj na tematy związane z leczeniem w sanatorium.
https://www.nasze-sanatorium.pl/forum/
Witam. Ja jadę do Kołobrzegu ale na turnus do Medikur 27.11 - 20.12 PozdrawiamArek66 pisze:Witam, wyjeżdżam z Białegostoku 27.11.2014r. do Perły Bałtyku w Kołobrzegu. Jadę samochodem. Czy ktoś się wybiera w tym terminie? A może znajdzie się ktoś chętny do wspólnej podróży?