Sanatorium NARCYZ - opinia bezstronna.

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
tadeuszkowalik
Posty: 1
Na forum od: 03 kwie 2025 09:56
Oddział NFZ: Dolnośląski

Sanatorium NARCYZ - opinia bezstronna.

Post autor: tadeuszkowalik »

Miałem przyjemność być w sanatorium NARCYZ w Ustroniu w drugiej połowie marca tego roku. Sanatorium NARCYZ jest po remoncie , pokoje ładne lecz nie wszystkie są takie że przez okno widać tylko dach budynku i nic więcej. Jedzenie w normie, nie jest złe i wystarczające , obsługa bardzo miła i pomocna, . Zabiegi są dobre i zawsze można je zmienić po wizycie u lekarza choć nie wszystkie sa takie co muszą być np; gimnastyka lub inne nic nie dające zabiegi na posiadające schorzenia. Budynek NARCYZ jest oddalony od bazy zabiegowei o około 250-300 m różnica poziomów około 30-40 m do przebycia 130 schodków co jest tragiczne dla osób ze schorzeniami kręgosłupa czy narządów ruchu NAPRAWDĘ TRZEBA MIEĆ ZDROWIE ABY PRZEBYĆ TĘ DROGĘ>. Jest samochód który przewozi z Narcyza do bazy zabiegowej ale nie dla wszystkich. I tak pensjonariusze z NARCYZA zmuszeni są do przebycia tej drogi do bazy i z powrotem czasami 2-3 razy dziennie - Teren ładny górzysty mówią że wszędzie pod górkę lub z górki NIE DLA OSÓB CO MAJĄ TRUDNOŚCI Z PORUSZANIEM SIĘ. DLATEGO MIMO WSZYSTKO NIE POLECAM TEGO SANATORIUM DLA OSÓB MAJĄCYCH PROBLEMY Z KRĘGOSŁUPEM LUB NARZĄDAMI RUCHU.
andrzejm1954
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 405
Na forum od: 19 paź 2012 18:35
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 11
Podziękował: 8 razy
Podziękowano: 2 razy

Re: Sanatorium NARCYZ - opinia bezstronna.

Post autor: andrzejm1954 »

Tadeuszu a jak z dostępnością pokoi jednoosobowych w Narcyzie? :roll:
Lidia452
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 183
Na forum od: 30 wrz 2015 21:18
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4
Podziękowano: 1 raz

Re: Sanatorium NARCYZ - opinia bezstronna.

Post autor: Lidia452 »

Dziekuje Tadeusz za Twoja relacje ,opinie i mysle ze bardzo wazna sugestie dotyczaca polozenia osrodka ktora na pewno bedzie pomocna dla
przyszlych kuracjuszy majacych problem z poruszaniem sie.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 12735
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski
Podziękował: 54 razy
Podziękowano: 34 razy

Re: Sanatorium NARCYZ - opinia bezstronna.

Post autor: Atina »

Dziękuję za wyrażenie swojej opini :kwiat:
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 5731
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26
Podziękował: 21 razy
Podziękowano: 32 razy

Re: Sanatorium NARCYZ - opinia bezstronna.

Post autor: Bibi2 »

Dziękuję za opinię
ODPOWIEDZ