Felice,brawoFelice pisze: 03 cze 2025 18:59 Abstynent wszystkim nam znane są twoje przekonania polityczne, często prowokujesz jakieś zatarczki w tej sferze.
Wiemy kto wygrał, tylko nie pisz w taki mocno zdecydowany sposób , że wybrała większość. Niewielka grupa zdecydowała w sumie o losach kraju, bo na jednego jak i na drugiego głosowało ponad 10 milionów. Różnica 1,19 punkt procentowego to przysłowiowy kłaczek. Proszę się odnosić z szacunkiem do tych jednak ponad 10 milionów.
Nie podważam twoich wartości, bo masz prawo mieć takie jakie masz. Dla mnie ktoś, kto staje w obronie różnych grup, tych tęczowych też, jest godzien szacunku. Nazywanie prezydenta elekta mężem stanu jest zdecydowanie na wyrost. Jeszcze niczym się nie wykazał, a mąż stanu to wybitny i zasłużony polityk lub dyplomata.
Pogaduchy
Re: Pogaduchy
- Martinka
- Przyjaciel forum

- Posty: 11332
- Na forum od: 06 maja 2014 12:50
- Oddział NFZ: Lubelski
- Staż sanatoryjny: 12
- Podziękował: 6 razy
- Podziękowano: 7 razy
Re: Pogaduchy
Od dzisiaj nie ma ciepłej wody w kranach - remont w PEC
Troszkę hart było pod prysznicem brrr...
Troszkę wspomnienie obozów harcerskich wróciło
Dobrego dnia życzę
-
Bibi2
- Super Kuracjusz

- Posty: 6001
- Na forum od: 07 kwie 2021 14:26
- Podziękował: 44 razy
- Podziękowano: 70 razy
Re: Pogaduchy
ze względu na już podniesione ciśnienie , nie powiem słowa
Będę jednak pilnować swojego m.
Taki prysznic lepszy niż budzik
Ciepełko dzisiaj ma być, chociaż teraz jest już ponad 20, albo mi stacja kłamie
Dobrego dnia
-
Gość
Re: Pogaduchy
Oby był również udany i szczęśliwy.
Dzięki Basiu, dla Ciebie też kwiatuszek
- grazynamackowiak
- Przyjaciel forum

- Posty: 26332
- Na forum od: 11 maja 2014 19:33
- Oddział NFZ: Wielkopolski
- Staż sanatoryjny: 5
- Podziękował: 31 razy
- Podziękowano: 30 razy
Re: Pogaduchy
Po deszczu ,pogodny dzień .
Spóżniona ostatnio ,tak czasami bywa .
Martinko ,zimny prysznic ,dla ochłody ,remont też potrzebny .
Okres letni się zbliża ,wyjazdy oczekują
Kto ma wyjazd ,będziemy kibicować
Zbiory czereśni trwają ,uczulenie ,jeszcze trwa .
Niech ,miło mija dzień ,pozdrawiam.
-
Arker
- Super Kuracjusz

- Posty: 1078
- Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
- Oddział NFZ: Lubelski
- Podziękował: 87 razy
- Podziękowano: 50 razy
Re: Pogaduchy
Brawo Felice ,dokopalas pisiorowiSuzen pisze: 04 cze 2025 06:15Felice,brawoFelice pisze: 03 cze 2025 18:59 Abstynent wszystkim nam znane są twoje przekonania polityczne, często prowokujesz jakieś zatarczki w tej sferze.
Wiemy kto wygrał, tylko nie pisz w taki mocno zdecydowany sposób , że wybrała większość. Niewielka grupa zdecydowała w sumie o losach kraju, bo na jednego jak i na drugiego głosowało ponad 10 milionów. Różnica 1,19 punkt procentowego to przysłowiowy kłaczek. Proszę się odnosić z szacunkiem do tych jednak ponad 10 milionów.
Nie podważam twoich wartości, bo masz prawo mieć takie jakie masz. Dla mnie ktoś, kto staje w obronie różnych grup, tych tęczowych też, jest godzien szacunku. Nazywanie prezydenta elekta mężem stanu jest zdecydowanie na wyrost. Jeszcze niczym się nie wykazał, a mąż stanu to wybitny i zasłużony polityk lub dyplomata.![]()
- ewasz
- Przyjaciel forum

- Posty: 26376
- Na forum od: 10 mar 2014 20:44
- Oddział NFZ: Śląski
- Staż sanatoryjny: 5
- Podziękował: 32 razy
- Podziękowano: 47 razy
Re: Pogaduchy
Człek taki zabiegany, multum spraw do pozałatwiania przed wyjazdem...
Skumulowały się sprawy do ogarnięcia...
Napięty czas...
Trzeba realizować krok po kroku...
W każdym razie bilecik zakupiony, walizeczka z kąta wyciągnięta bo już jęczała niemiłosiernie
Terminy uporządkowane poprzenoszone na późniejsze daty...
Miłego wieczoru
