Dukat Medical SPA Dąbki oczami kuracjusza

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
robert lorentz
Posty: 4
Na forum od: 05 kwie 2024 08:21
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Dukat Medical SPA Dąbki oczami kuracjusza

Post autor: robert lorentz »

Znam dobrze wszystkie sanatoria w Dabkach i uwazam ,ze Dukat ogolnie to najlepszy miejsce na pobyt.
Szczególnie kiedy pokoj otrzyma sie w domku wolnostojacym .
Dobre jedzenie,tylko jak dla mnie wszystkie posiłki za wczesnie,brakuje bardzo elastycznego czasu na posiłki.
Blisko morza ale tu akurat wszystkie sanatoria w Dąbkach sa w podobnej odległości od plaży.
Dobrze rozbudowana baza zabiegowa .
Sniper
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 31
Na forum od: 12 paź 2021 00:15
Oddział NFZ: Opolski
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 2 razy

Re: Dukat Medical SPA Dąbki oczami kuracjusza

Post autor: Sniper »

Dukat to pomieszanie rodziców i dzieci z emerytami, jeżeli ktoś jest odporny na rozrabiające dzieci lub rodziców pozwalających niszczyć np. bilard to tam przetrwa. Moi znajomi mieli czasami zwarcia z rodzicami.
Posiłki smaczne, pokoje jak w innych sanatoriach z np. z dwójki zrobili 3 -osobowy pokój.
Na parterze zaopatrzony barek, pielęgniarki, kucharki, sprzątające ogarniają swoje obowiązki.
Poza sezonem (Maj) puste plaże idealne na spacery, po drodze drobne bursztyny i piękne widoki.
Dla sprawnych możliwość wyjścia na dancing w co najmniej trzech miejscach w promieniu 300-400 metrów od Dukatu, jeżeli spożycie jest kulturalne to można wracać po 22.00, czyli traktują nas jak dorosłych ludzi.
Winda zawsze sprawna, mają wózki do bagaży czyli można bagaże zawieźć z parkingu do pokoju. Jest opcja lux, odpłatnie można zamówić małą lodówkę do pokoju na cały turnus.
W kwestii wiekowej można poznać osoby w przedziale 40- 70 +, ze wskazaniem na 60-65 w większości.
Załączniki
4.jpg
6.jpg
7.jpg
2.jpg
1.jpg
ODPOWIEDZ