Uniejów Park Uzdrowiskowy od 27.07.2018

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
stasio61
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 04 mar 2016 16:58
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Uniejów Park Uzdrowiskowy od 27.07.2018

Post autor: stasio61 »

Dostałem skierowanie z ZUS do sanatorium Uniejów Park Uzdrowiskowy na turnus od 27.07.2018 może ktoś-coś na temat tego sanatorium
Ostatnio zmieniony 09 mar 2018 17:12 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: uściślono tytuł
Awatar użytkownika
yenny
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 17 sty 2012 21:12

Re: Uniejów Park Uzdrowiskowy

Post autor: yenny »

Hej :) też tam jadę w tym terminie :) lupka przejrzana ale może jeszcze ktoś coś... :kwiat:
Awatar użytkownika
Optymista
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 71
Na forum od: 12 paź 2017 10:27
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Uniejów Park Uzdrowiskowy

Post autor: Optymista »

stasio61 pisze: 08 mar 2018 13:23 Dostałem skierowanie z ZUS do sanatorium Uniejów Park Uzdrowiskowy na turnus od 27.07.2018 może ktoś-coś na temat tego sanatorium
Byłem w Uniejowie 3 lata temu ( a może już 4 :?: ) . Zacznijmy od zakwaterowania - pokoje dość spore 2 osobowe , ładnie wykończone z przyzwoitą łazienką i meblami . Baza zabiegowa - bywałem w lepszych , ale nie jest źle . Zdecydowanym plusem są termy pod nosem ( proś o basen - będziesz miał zajęcia na termach , zawsze po gimanastyce w basenie mogliśmy jeszcze z pół godziny pobuszować po termach ) Rechabilitantki bardzo miłe i pomocne . Trochę mała sala do ćwiczeń na przyrządach połączona z krio i termożelami , ale.....zdecydowanie sprzyjało to integracji między kuracjuszami . Cały zakład przyrodoleczniczy w jednym miejscu nie trzeba szukać sal zabiegowych . Wyżywienie jak w innych sanatoriach - bez szału ,ale spokojne da się wyżyć . W końcu pomieszczenia stołówki jest drink bar całkiem nieźle "zabutelkowany"( drink bar pełnią także funkcje kawiarni) ) . Codziennie coś się dzieje - albo wieczorek przy muzyce z komputara , albo gra na żywo zespół czasem jakiś koncert . Niebywałą zaletą jest SPA na terenie sanatorium jacuzii , sauna sucha i parowa , słoneczna łączka - ceny dla kuracjuszy były obiżone (zdaje się że raz w tygodniu). Całkiem miło było pójść sobie na imprezkę do SPA i posiedzieć w jacuzzi z kolorowym drinkiem z baru . Jak wszędzie opłaty za telewizor i parking . Sam Uniejów to dziura w której nic ciekawego nie ma prócz term .
Termy bardzo przyzwoite ( a mam porównanie bo w różnych bywałem) kilka basenów zewnętrznych ( łącznie z pływackim ) baseny wewnętrzne , różne sauny , restauracja . Przy termach kręgielnia , dyskoteka mini mini tężnia z gorącą solanką , za obiektem Term plaża nad Wartą a z boku zimą sztuczne lodowisko . W niedalekiej okolicy był zajazd z bardzo dobrym jedzeniem , niestety nie pamiętam nazwy .
stasio61
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 04 mar 2016 16:58
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Uniejów Park Uzdrowiskowy

Post autor: stasio61 »

Witam. Dostałem skierowanie na turnus od 27.07.2018 r.do sanatorium UNIEJÓW PARK UZDROWISKO. Jakieś opinie na temat tego sanatorium.
lope123
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 68
Na forum od: 09 maja 2017 14:15
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Uniejów Park Uzdrowiskowy

Post autor: lope123 »

ZUS czy NFZ
Awatar użytkownika
yenny
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 17 sty 2012 21:12

Re: Uniejów Park Uzdrowiskowy od 27.07.2018

Post autor: yenny »

Witam, ja jadę z ZUS-u. Rozumiem, że jest to duża różnica. :oops:
ODPOWIEDZ