Rymanów Zdrój Stomil

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
krysia561
Posty: 2
Na forum od: 03 lis 2017 16:36
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Rymanów Zdrój Stomil

Post autor: krysia561 »

Zabiegi były ale jak prosiłam Panią doktor o masaż ręczny na kręgosłup to stwierdziła ze limit jest wyczerpany. To nie rozumiem po co kierują do tego sanatorium skoro wszystkie limity już mają wyczerpane a prywatnie można bylo sobie dokupić tylko że taki masaż ręczny kosztuje 50zł za 15 minut.
jony
Posty: 1
Na forum od: 03 sty 2019 14:07

Re: Rymanów Zdrój Stomil

Post autor: jony »

Witam,
Dostałem skierowanie do sanatorium STOMIL Rymanów Zdrój od 20.02. 2019r. Temat o tym sanatorium jest nie aktywny od ponad roku ,i jak by ktoś mógł opisać aktualne warunki tam panujące, zwłaszcza że ośrodek jest podobno po remoncie ,czego się spodziewać,czy są dostępne pokoje jednoosobowe ,jakość zabiegów ,itp.
Bietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 446
Na forum od: 09 kwie 2010 21:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Rymanów Zdrój Stomil

Post autor: Bietka »

Tak jak pisałam warunki lokalowe b. dobre (byłam w ładnym 3 osobowym pokoju) były tez 2-ki i 4 osobowe ( nie polecam bo tam ciasno). O 1- osobowych nie słyszałam, jedzenie mi smakowało (byłam w Lądku niedawno i było o niebo gorsze). Miałam zastrzeżenia do zabiegów wg mnie słabe, główny to inhalacje i łóżko wodne, nie ma porównania z Lądkiem gdzie codziennie miałam po 2 wodne, super zabiegi w wodach rodanowo - siarkowych. Budowali basen, może się cokolwiek zmieniło. Ogólnie wyjazd bardzo dobrze wspominam świetnie się dobrałyśmy w pokoju ale zdrowotnie słabo, jeszcze wspomnę piękne położenie i sporo pod górkę, ale można sobie poradzić. Wieczorami były organizowane różne spotkania. Byłam w upalne lato 2016.
Tedi99
Posty: 1
Na forum od: 27 sty 2019 21:08

Re: Rymanów Zdrój Stomil

Post autor: Tedi99 »

Standard sanatorium ponadstandardowy.Miliony wpakowane w ściany.Basen rewelka.Jedzenie dobre.Imprezy super.Trochę pod górkę ale to dla zdrowotności.Słabe zabiegi-basen ratuje sytuację.
Sam Rymanów dziura.Ale fajny park i dużo szlaków do chodzenia.Dużo źródełek wolnodostępnych,pijalnia gratis.Iwonicz nie daleko.Ogólnie dobre wspomnienia.
Bietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 446
Na forum od: 09 kwie 2010 21:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Rymanów Zdrój Stomil

Post autor: Bietka »

Tak myślałam że basen podniesie rangę ;) zabiegów. Nietrudno sobie wyobrazić jak one wyglądały bez basenu kiedy ja byłam, zabiegowe dno, ale lato,piękna okolica i towarzystwo sprawiły że miło wspominam ten bardziej wypoczynkowy niż rehabilitacyjny wyjazd i mój urlop. ;)
ODPOWIEDZ