Homocysteina

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
forumowicz

Re: Homocysteina

Post autor: forumowicz »

Cześć,jaki miałeś Andrzeju wynik D? I jaką dawkę bierzesz? Ja miałem 30 i łykam 10000 jednostek i 500
K2, badanie zrobię za 2 miesiące
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Homocysteina

Post autor: andrzej1955 »

Witam u mnie to 22,7 i należałoby z niektórych używek po prostu zrezygnować ;) idzie wiosna i będą Nowalijki to troszkę się pozbija witaminami ;) Pozdrawiam i Dużo Zdrowia Życzę :)
forumowicz

Re: Homocysteina

Post autor: forumowicz »

Ty piszesz o D3 czy Homocysteinie? ja o D3
forumowicz

Re: Homocysteina

Post autor: forumowicz »

andrzej1955 pisze: 16 kwie 2018 00:02 Witam,piszecie o podwyższonym cholesterolu i jak się go pozbyć-cholesterol w nadmiarze-określają to normy nie jest tak groźny jak przekroczenie norm homo-cysteiny-to jest oczywiście moje prywatne zdanie-polecam poczytać i sprawdzić czy mam rację-badanie jest niezbyt kosztowne,a zdrowie Bezcenne,Pozdrawiam i nieustająco Cennego Zdrówka Życzę :)
kosztowne. Ok 100zł homocysteina kosztuje.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Homocysteina

Post autor: andrzej1955 »

Witam,ja ostatnio płaciłem 45 złotych-dlatego napisałem w miarę tanio-co zresztą ma cena badania do Naszego Bezcennego Zdrowia-czego nieustająco Życzę i Pozdrawiam :)
forumowicz

Re: Homocysteina

Post autor: forumowicz »

Andrzeju,jeżeli 22 to wynik homocysteiny,to witamina B12/dawka 500-2000/+ kwas foliowy+ np Bcomplex Bicaps /ale tj moja prywatna opinia/,poczytaj w internecie i pooglądaj filmiki,pana Huberta Czerniaka i Jerzego Jaskowskiego
forumowicz

Re: Homocysteina

Post autor: forumowicz »

oglądnijcie koniecznie ten film!
youtube.com/watch?v=v_kgeZSy-Yc
hipek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 243
Na forum od: 09 lis 2015 15:00
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Homocysteina

Post autor: hipek »

Witam.
Po 3 miesiącach zażywania suplementu diety Betaine-1,000 mg w ilości 2 tabletek dziennie poziom homocysteniny obniżył mi się z 15,77 do 13,41 a więc poniżej górnej granicy.
Będę zażywał przez następne 3 miesiące i sprawdzę efekty.

Pozdrawiam
Hipek
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Homocysteina

Post autor: andrzej1955 »

Witam,po paru miesiącach zażywania Modulatora Homocysteiny jest efekt w postaci obniżki z 22,7 do 13,6 a więc warto,badanie Doppler też nie wykazało żadnych zmian,tak że wszystko w normie i oby tak zostało.Pozdrawiam Serdecznie-Dbajcie o Siebie i Dużo Cennego Zdrowia Życzę :!: :) :kwiat:
hipek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 243
Na forum od: 09 lis 2015 15:00
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Homocysteina

Post autor: hipek »

Witaj Andrzej.
Napisz proszę,jak długo zażywałeś przedmiotowy preparat i czy po obniżeniu poziomu homocysteiny w dalszym ciągu go zażywasz, jeżeli tak to w jakich dawkach.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam
Hipek
ODPOWIEDZ