Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
moderator
Moderator
Posty: 431
Na forum od: 19 cze 2013 09:12

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: moderator »

Czy wyobrażacie sobie moją radość gdy otworzyłem dziś kopertę, a tam... spójrzcie tylko!
koszulka.jpg
Lawenda i Pietka50+, Violet58 i Jerzy 555. Panie i Panowie! Dziękuję Wam serdecznie za tę miłą niespodziankę.
Czuję się tak jak powinien czuć się po otrzymaniu koszulki reprezentacji z autografami zawodników! Hurraaa! :)
:serce:
Dziękuję serdecznie!
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3202
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: violet58 »

No nareszcie.... ;) :D :lol: Cieszy nas to niezmiernie i etap podróży wzdłuż całego polskiego wybrzeża Bałtyku AD 2029 możemy uważać za domknięty.
Co do dalszych podróży, nie powiem, coś mi tam kiełkuje w tej biednej głowie - ale pomny ubiegłorocznych doświadczeń chwilowo nie zdradzę planów na rok przyszły. Oglądający album mogą powziąć pewne podejrzenia ;) :D ale póki co... Cicho sza...
Dzięki wszystkim za wszystkie WOOOOW, nie spodziewałem się ich aż tylu - no dobra żartowałem :D :lol: Jak czas pozwoli pomyślę nad kalendarzem na rok 2020, gdzie postaram się wykorzystać część zdjęć z naszej podróży.
Raz jeszcze ....
images.jpg
Endrjus
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 421
Na forum od: 10 gru 2012 22:31
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: Endrjus »

Gratuluję. Wspaniały wyczyn. Muszę przyznać, że polskie wybrzeże przejechałem całe, ale w kilku etapach. Dla mnie to taka odskocznia. Mieszkam na Kaszubach, więc do zdecydowanej części wybrzeża mam kilkadziesiąt km. Dla mnie ta trasa posiada pewną magię. Może gdybym śledził na bieżąco forum, spotkałbym się z Wami. Ale teraz będę śledził Twoje posty.
Ja w tym roku przejechałem granicę zachodnią, od trójstyku, wzdłuż Nysy Łużyckiej, Odry, wokół Zalewu Szczecińskiego do Ahlbeck, Świnoujścia i Szczecina.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Wesoly Mikolaj
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 42
Na forum od: 05 gru 2018 15:19

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: Wesoly Mikolaj »

Obrazek
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3202
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: violet58 »

Sezon 2019 zakończony rekordowym, jak dla mnie, wynikiem.
Pozdrowienia dla wszystkich :kwiat: i
Załączniki
DSC_1108.JPG
moderator
Moderator
Posty: 431
Na forum od: 19 cze 2013 09:12

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: moderator »

To był dobry rok Violet :) A pamiętaj, że jeszcze dwa tygodnie zostało i jeśli pogoda dopisze to i w ramach świątecznego spalania kalorii po obfitych ucztach, można jeszcze parę kilometrów zrobić :)
Pozdrawiam wszystkich zakręconych dwoma kółkami!
ODPOWIEDZ