Kamień Pomorski-Chrory uzdrowisko

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
elkasc
Posty: 1
Na forum od: 18 lis 2013 10:30
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Kamień Pomorski-Chrory uzdrowisko

Post autor: elkasc »

Witam.Jesteśmy w Chrobrym razem z żoną od 08.11.2013r,oceniając warunki w pokoju przyznajemy 4,pokoje dość ładne w miarę czyste,na minus i to duży zasługuje opłata za korzystanie z TV-100zł za turnus.
Co do wyżywienia stołówka która znajduje się w naszym budynku serwuje posiłki smakowo dobre ale mało urozmajcone brakuje nam dodatków tj.sałatek,owoców,warzyw-ogólnie da się przerzyć.
Zabiegi rehabilitacyjne są super dobrze dobrane przez lekarza,można dokupić ceny umiarkowane.Panie rehabilitantki bardzo miłe.Większość zabiegów przeprowadzana jest w tym samym budynku,na razie jest ok.
ODPOWIEDZ