Szczawno Zdrój od 14.02.2011

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
jaga
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 05 sty 2011 22:39

Szczawno Zdrój od 14.02.2011

Post autor: jaga »

Wybieram się do Szczawna Zdroju do Domu Zdrojowego.Proszę o opinę o tym sanatorium.Pozdrawiam :)
Warmianka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 13 gru 2010 16:04

Re: Szczawno Zdrój od 14.02.2011

Post autor: Warmianka »

Witam,dzisiaj wróciłam z sanatorium "Azalia"w Szczawnie zdroju."Dom Zdrojowy" jest zaraz obok,rozmawiałam z wieloma osobami ze Zdrojowego.Rewelacji tam nie ma,pokoje wymagają remontu jednym słowem się sypią,nieszczelne okna,wyposażenie pokoi standardowe.Proszę pamiętać,ze jesli pokoj się nie spodoba to nie zwlekajac prosic o zmianę,maja obowiązek dac inny.To samo dotyczy drugiej osoby w pokoju,jesli nie odpowiada prosic o przeniesienie gdy np.ta osoba chrapie.Posiłki skromniutkie i nie ma zabiegow na miejscu tylko trzeba dojsc do zakładu przyrodoleczniczego co w okresie zimowym stanowi pewien klopot.Najpiękniejszy jest tam hol w ktorym odbywaja się czesto roznego typu koncerty.Warto iść potanczyc w doborowym towarzystwie,spacerki bo Szczawno jest teraz w piekej scenerii zimowej co zrekompensuje niedoskonałosci Domu Zdrojowego.Mam tez jednak nadzieje,ze Pani bedzie wszystko odpowiadalo czego serdecznie zycze i podreperowania zdrówka.jesli są jeszcze jakies pytania chętnie odpowiem.
irena960
Posty: 1
Na forum od: 29 sty 2011 20:07

Re: Szczawno Zdrój od 14.02.2011

Post autor: irena960 »

Jade na turnus od14.02.2011 do Domu Zdrojowego przy ul. kolejowej14.Moj pociag jedzie z Poznania. Mam nadzieje iz mimo zlych opini nie bedzie tak zle
jaga
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 05 sty 2011 22:39

Re: Szczawno Zdrój od 14.02.2011

Post autor: jaga »

Witam i bardzo dziękuję za informację.Interesowało by mnie czy są łazienki w pokojach,ale jeśli nie to też trzeba przeżyć.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ptysiu111
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 291
Na forum od: 06 lut 2010 17:16
Podziękowano: 3 razy

Re: Szczawno Zdrój od 14.02.2011

Post autor: ptysiu111 »

Witaj Jaga!!!
Jeżeli chcesz mieć pokój z łazienką to musisz jechać do Domu Zdrojowego dzien wcześniej i zapłacić za dodatkowa noc 40zł...i...(kawka dla recepcji)
Bo pokoi z łazienkami jest mało.Więc kto pierwszy ten lepszy.Co do warunków to są masakryczne.Pokoje obskórne.Jedynie hol wejściowy prezentuje sie okazale,bo jest po remoncie.Poza tym zabiegy w 80% są w Zakładzie Przyrodoleczniczym do którego trzeba dojść 500m.Jedzenie było pod psem.Każdy chodził po zaopatrzenie do sklepów lub do barów.Ceny w sklepach zreszta tez sa duże.Budynek położony co prawda przy małym parku,ale zaraz przy drodze,krórą jeździ codziennie około 20000 aut na dobę.Więc powietrze do bani.Na parterze budynku jest kawiarnia gdzie codziennie są wieczorki taneczne.Wejście płatne codziennie było po 5zł/osoba.Pomimo tego zyczę udanego,wesołego pobytu w super gronie.Bo to one może poprawic wrażenia z pobytu w tym obiekcie.
pozdrawiam i życzę zdrówka
lubuszanin02
Posty: 1
Na forum od: 30 sty 2011 18:20

Re: Szczawno Zdrój od 14.02.2011

Post autor: lubuszanin02 »

Witam podłącze się to tematu ze względu że wyjeżdżam do sanatorium Azalja 20. 02. 2011 Szczawno Zdrój.Czytałem że Pani Warmianka wróciła parę dni temu sanatorium Azalja to może uzyskam trochę informacji o tym sanatorium.
jaga
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 05 sty 2011 22:39

Re: Szczawno Zdrój od 14.02.2011

Post autor: jaga »

Witam i jeszcze raz dziękuję za szczegółowy opis.Troszkę jestem przerażona ale jak towarzystwo dopisze może nie będzie tak źle.Ja jadę z Łodzi jeszcze nie wiem czy PKP poniważ są dwie przesiadki,może samochodem.To zależy od pogody.Pozdrawiam
jaga
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 05 sty 2011 22:39

Re: Szczawno Zdrój od 14.02.2011

Post autor: jaga »

Witam.Może bliżej terminu wyjazdu będzie ktoś kto jedzie z Łodzi PKP do Szczawna Zdroju.Pozdrawiam
Warmianka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 13 gru 2010 16:04

Re: Szczawno Zdrój od 14.02.2011

Post autor: Warmianka »

Witam.Do pani Jaga........proszę pamiętać,że musi Pani wysiąść na stacji Wałbrzych-miasto a nie głowny bo będzie dalej do Szczawna.Do Szczawna najwygodniej dojechać taxi (koszt 15zł)dobrać sobie jeszcze kogoś wówczas koszt po połowie.Pozdrawiam życząc udanego pobytu.:-)
Awatar użytkownika
grzynia
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 20 gru 2010 23:06
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Szczawno Zdrój od 14.02.2011

Post autor: grzynia »

Maż wyjeżdza 09.05.2011r do Pioniera w Szczawnie Zdroju... po tych wszystkich opiniach naprawde sie wystraszyl... w tym sanatorium i na posiłki trzeba dochodzic do Korony Piastowskiej..zreszta bardzo marne - i na zabiegi ale gdzie ???nie napisano..wiec nie wiem po co takie sanatoria jeszcze dzialaja..ludzie strasi w wieku 58 i wiecej potrzebuja choc troszke wygody... jestem totalnie przerazona :shock: Grażyna
a moze ktos tez sie wybiera w tym czasie :) a jak byl tam to poprosze o opinie..:)
ODPOWIEDZ